eTicaret icin Geniş Çözüm seçeneklerimiz ile tanışın.

Tecrübe ve Birikim Paylaşıyoruz

Bireysel girişimciler ve kurumsal şirketler için e-ticaretin lojistik-taşımacılık tarafında sahip olduğumuz tüm tecrübe ve birikimi ortaya koyuyor ve paylaşıyoruyz.

Magaza Api Entegrasyonu

Değişimlere ve yeniliklere ayak uydurmak adına altyapı çalışmalarıyla sürekli olarak kendimizi yeniliyor, kullandığımız yazılımlar bakımından da önemli teknoloji partnerleriyle işbirlikleri kuruyoruz

İzleme kolaylığı

Tüm kargo sürelerini yonetim panelinizden izleyebiliyorsunuz.

Çözümler & Özel Uzmanlıklar

Tüm ihtiyaçlarınız için bize ulaşın. Ticari çözümlerimiz, Drop Shipping ve büyük perakende kanallarına bağlantılar yoluyla hızlı bir büyüme sağlayabilirsiniz. Global satışlarınızın her adımınızda 7/24 sizi destek alabilirsiniz.

Uygun Fiyat, Hızlı Gönderi

Hızlı gönderileriniz için en uygun fiyatlı sağlıyoruz. Kargolarınızı Avrupada "ertesi gün", USA Canada ve Meksikada "3 gün" içinde teslim ediyoruz.

Amazon, eBay, Etsy

Lojistik ve operasyonel faaliyetlerin çok daha ötesinde; mikro ihracat, numune bazlı gönderi, drop-shipping gibi farklı türden gönderilerinizi doğru müdahalelerle teslim alıp Amazon, Ebay, Etsy gibi pek çok farklı platformun satış ve gönderi koşullarına en uygun şekilde paketleme yapıyoruz.

Yonetim Paneli

Kolay kullanım özelliklerine sahip yönetim paneli size zaman kazandıracak. Sabit maliyetlerden ve zaman kayıplarından kurtulun. Siz sadece satışa odaklanın ve tüm dünya pazarlarına guvenle açılın.

Dünyaya Açılın

Türkiye'den dünyaya açılın. Küçük/büyük, uzman/yeni başlayan, şirket/bireysel farketmeksizin herkese aynı kalitede hizmet sunuyoruz. eTicaretin en önemli ayağı olan kargolama işini sizin adınıza biz çözüyoruz.

Call Center

Çalışma Saatleri

Kargolama Merkezi

Bize Ulaşın