Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada sıklıkla karşılaştığımız soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Bunların dışında sormak istediğiniz sorular için lütfen bizimle iletişime geçin.

ABD, Kanada, Meksika, Avrupa ve diger tüm modern dünya ülkelerine gönderim yapmaktayız.

Eğer Amazon, Etsy ve Ebay platformalarından birinde yada birkaçında satıs yapıyorsanız, ürünlerinizi hemen depomuza göndermeye başlayabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hafta içi her gün saat 15:00’a kadar bize ulaşmış ürünleri kontrolleri yapıldıktan sonra aynı gün yurtdışına gönderilmek üzere anlaşmalı olduğumuz global kargo firmalarına teslim etmekteyiz.

Kimyasal, yanıcı/patlayıcı maddeler ve açık gıda ürünleri hariç tüm gönderileriniz için bizimle çalışabilirsiniz. Ürünlerinizin kargolama için uygun olup olmadığı konusunda bilgi almak için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evet. Amazon’daki satışlarınızın yanı sıra Etsy ve eBay mağazanızdan yaptığınız satışları sistemimize otomatik olarak aktarıp kargo etiketlerini hızlıca oluşturuyoruz. Gönderi adresleri için uzun uzun kayıt girmenize yada bize dosya göndermenize gerek yoktur. Kargolar gönderildikten sonra ilgili pazar yerine (Amazon, Etsy, Ebay) “kargo takip numarası” otomatik eklenir.

Ürünlerinizi direk depomuza kendiniz göndrebilirsiniz. Bununla birlikte Ups yurtiçi kargo ile ürünlerinizi evinizden alma hizmeti sunuyoruz. Adresinizden teslim alınan kargolar 1-3 iş gunu içerisinde depomuza sevk edilmektedir.

DHL, UPS, UPS Yurt içi.

Evet, bir araya getirme, poşetleme, etiketleme, barkodlama, son kontrol hizmetleri vb. hizmetleri sunuyoruz.

Evet mümkün. Ancak, ilgili pazar yerlerinin bu konuda kuralları olduğunu hatırlatmak isteriz.

Tüm postalama ve kargolama işlemleri belli tutarlara kadar sigortalıdır. Ek olarak tüm kargolar takip numaralı olarak gonderilir.

Talep edilmesi halinde ve ek ucret mukablinde gönderinin özelliğine uygun extra destekleyici, risk azaltıcı dolgu malzemeleri ile paketleme yapıyoruz.

Amazon FBA/FBM, ETSY ve EBAY için yeniden paketleme, poşetleme, etiketleme gibi hizmetlerimizin yanı sıra diğer pazaryerleri veya kendi online mağazanızdan gerçekleşen satışlarınızı günlük olarak ABD, KANADA, MEKSIKA, AVRUPA ve diger tüm modern dünya ülkelerine hızlı bir şekilde gonderimini saglıyoruz.

Call Center

Çalışma Saatleri

Kargolama Merkezi

Bize Ulaşın